mobil : 0905 442097
Navštívte náš e-shop

 

 

 

Tradícia sa datuje už od roku 1903, kedy Soda-Club uviedol na trh s nápojmi prvý pokrokový výrobník sýtenej vody.Výrobky SodaStream umožňujú zákazníkovi sýtiť vodu a ochutiť ju na sýtené nápoje priamo doma ako alternatívu k predbaleným vodám alebo nápojom v konzervách. Každý rok SodaStream zásobuje 8 miliónov domácností 600 miliónmi litrov sýtených nápojov.

 

SodaStream spĺňa všetky nižšie uvedené medzinárodné štandardy kvality vývoja a výroby: ISO 9001:2000, TUV NORD & SVTI (EÚ, Švajčiarsko), TPED a PED (EÚ), DOT (USA), GMP & HACCP, IFS.

 

Výrobky sa predávajú pod obchodnými značkami Soda-Club a SodaStream vo viac ako 30 krajinách sveta. Svoje výrobky predáva priamo alebo prostredníctvom distribučných partnerov v Austrálii, Rakúsku, Belgicku, Kanade, Českej republike, Dánsku, Estónsku, Fínsku, Francúzsku, Nemecku, Maďarsku, Izraeli, Taliansku, Lotyšsku, Litve, Luxembursku, Holandsku, Novom Zélande, Nórsku, Južnej Afrike, Južnej Kórei, Slovensku, Španielsku, Švédsku, Švajčiarsku, Veľkej Británii a Spojených štátoch.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Späť hore.
 
 
Spoločnosť Soda-Club je najväčším svetovým výrobcom, distribútorom a obchodníkom s domácimi výrobníkmi sýtených nápojov. Prístroje SodaStream Vám umožnia pripraviť si perlivý nápoj kedykoľvek, kdekoľvek a presne podľa Vašej chuti. Výrobník sódovej vody SodaStream sa stane skvelým doplnkom Vašej kuchyne, k čomu prispievame novou radou prístrojov v modernom dizajne s nepriehľadnuteľnými, zladenými a elegantnými krivkami. Jednoduchým stlačením si sami určíte, aký Váš perlivý nápoj bude ... presne tak, ako to máte radi.
Prečo SodaStream?
 
 • Výrazná úspora peňazí.
 • Menej odpadu z plechoviek a fliaš.
 • Menšie znečistenie ovzdušia spôsobeného prepravou fliaš s nápojmi od výrobcu do obchodov. Štúdie ukazujú, že výroba sódy v domácom výrobníku sódy zanecháva až 100x menší vplyv na životné prostredie ako malinovky vo fľašiach.
 • SodaStream zabraňuje vzniku väčšiny znečistení vznikajúcich pri výrobe, balení a transporte bežných nápojov vo fľašiach.
Séria JET

Kompaktný tvar a elegantná kombinácia farieb pričom dominuje strieborná, zaraďuje tento prístroj medzi favoritov predovšetkým v domácnostiach.

Balenie obsahuje:
 • 1 ks prístroja JET SodaStream,
 • 1 ks praktických plastových fliaš,
 • 1 ks bombička CO2 pre prípravu 60l nápoja 
 
 
48,90 €
 
58,90 €
 
72,- €
 
   
 
 
 
Séria GENESIS
Moderný dizajn s jemnými líniami v jednofarebnom prevedení vynikne v každom priestore a bude skvelou voľbou aj pre menšie kuchyne.
Balenie obsahuje:
 • 1 ks prístroja JET SodaStream,
 • 1 ks praktických plastových fliaš,
 • 1 ks bombička CO2 pre prípravu 60l nápoja 
 
89,90 €
 
86,- €
 
86,- €
 
 
 
 
 
 
Séria PURE
Nerezová oceľ a revolučný dizajn robia z tohto zariadenia umelecké dielo, ktoré bude skvele vynikať v každom modernom interiéri.
Balenie obsahuje:
 • 1 ks prístroja JET SodaStream,
 • 2 ks praktických plastových fliaš,
 • 1 ks bombička CO2 pre prípravu 60l nápoja 
 
84,90 €
 
94,- €
 
 
 
 
PENGUIN
Jedinečný, čistý a hravý štýl pre milovníkov dokonalého dizajnu predstavuje výrobník sódy so sklenenou fľašou, ktorý po teší všetkých nadšencov nových trendov.
Balenie obsahuje:
 • 1 ks prístroja JET SodaStream,
 • 2 ks estetických sklenených fliaš,
 • 1 ks bombička CO2 pre prípravu 60l nápoja 
170,- €
 
SIRUPY
SodaStream sirupy sú špeciálne vyrobené pre ochutenie perlivých nápojov. Z bohatej ponuky príchutí si vyberie každý. Dáte prednosť klasickým príchutiam, exotickému ovociu, energetickým s kofeínom, alebo si radšej pripravíte diétny nápoj?

Sirupy 500 ml na prípravu 12 litrov nápoja.

Príchute: Cola, Cola light, Cola Zero, Citrón limetka Light, Pomaranč, Pomaranč Light, Zázvorová malinovka, Ružový grapefruit, Energetický nápoj, Lesné plody, Tonic, Ice Tea broskyňa, Isotonic, Citrón ... Clear sirupy bez umelých prísad.

Cena za 1 ks :
4,90 €
 
 
FĽAŠE
SodaStream fľaše na sýtenie sú špeciálne navrhnuté a vyrobené ako vysokotlakové fľaše pre použitie s výrobníkmi SodaStream. Žiadna z fliaš neobsahuje BPA (Bisfenol A- je nebezpečná chemická zlúčenina, ktorá sa uvoľňuje z plastov pri ich zahrievaní). Fľaše sú priehľadné, so spevnenými stenami, ekologické a nápoje, ktoré sú v nich pripravené, môžete uchovávať aj v chladničke. Hermetický uzáver udržuje nápoj dlhšie čerstvý a perlivý než bežné uzávery sýtených nápojov v obchode.
 
9,40 €
 
9,40 €
 
2ks 9,40 €
 
 
 
 
 
 
BOMBIČKY
Kovová bombička na 425 g CO2 a na prípravu 60 -70 l perlivého nápoja je súčasťou každého balenia prístroja. Po spotrebovaní plynu vymeníte prázdnu bombičku za plnú na výmenných miestach SodaStream. Ak chcete používať viac ako jednu bombičku, môžete si ju samostatne zakúpiť.
 
Plyn CO2 na výrobu perlivých nápojov s kapacitou až na 70 litrov sódovej vody. Možnosť výmeny prázdnej bombičky za plnú na výmenných miestach SODASTREAM
 
7,50 €
 
26,50 €
 
 
 
 
Tu si môžte pozrieť rôzne videá, ako správne obsluhovať prístroj SodaStream.

Ak potrebujete akékoľvek ďalšie informácie, kontaktujte nás osobne, telefonicky alebo e-mailom.

 
© 2008 - 2015 Simaco - Všetky práva vyhradené