mobil : 0905 442097
Navštívte náš e-shop

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* * * Garancia najnižšej ceny na trhu! Mínus 3% na konkurenčnú ponuku. * * *

Potrubné vodné filtre
Sú dôležitou súčasťou ochrany vnútorných rozvodov vody a technológie montovanej na úpravu vody. Podľa použitého vkladu filtre odstraňujú mechanické nečistoty privádzané z potrubia, napomáhajú k úprave vody pri chemickom znečistení, upravujú pH vody, znižujú tvrdosť... a.i.

Radi Vám pomôžeme s návrhom správnej voľby filtrácie tak, aby Vám dlhodobo a spoľahlivo slúžila pri čo najnižších prevádzkových nákladoch, pri najnižšom obmedzení tlaku vody vo Vašom systéme a s čo najvyšším užívateľským komfortom pri údržbe.

Firma Atlas Filtri založená v roku 1974, sa špecializuje na výrobu vodných filtrov, systémov na dávkovanie polyfosfátov a zariadení na úpravu vody pre domáce a priemyselné aplikácie. Viac ako 30 rokov skúseností posúva spoločnosť Atlas Filtri na predné miesta filtrácie vody, pričom riešenia poskytuje vo viac ako 70 krajinách sveta. Najkvalitnejšie materiály, trvalé zameranie na inovatívne technológie a neustála modernizácia zaisťuje absolútnu kvalitu výrobkov. Dnes sa stala značka Atlas Filtri synonymom spoľahlivosti a dôveryhodnosti po celom svete.

   
  10" filtre - tlak až 8 barov Odkalovacie filtre Náhradné filtračné vklady

Firma bola založená v roku 1950 a pôsobila na belgickom a luxemburskom trhu. Spoločnosť vyrába a na trh dodáva domáce a priemyselné vodné filtre značky CINROPUR a na svetových trhoch pôsobí od roku 1980. Výrobky CINTROPUR sú vyrobené z prvotriedneho syntetického materiálu  a  sú dokonale vhodné pre potravinárske výrobky a na kontakt s pitnou vodou. Lopatky filtrov CINTROPUR transformujú kvapaliny do odstredivého rotačného toku, ktorý odhadzuje väčšie častice do spodnej časti filtra.

Základné použitie:
Ochrana priemyselných, obytných a poľnohospodárskych zariadení na filtrovanie pevných častíc zemina, piesok, hrdza...
Priemysel: Ochrana sanity a obrábacích strojov.
Poľnohospodárstvo: Filtrácia vody zavlažovacích a striekacích zariadení, filtrácia vody pre zvieratá, filtrácia dažďovej vody a studničnej vody.
Hotely, reštaurácie, školy, budovy: Ochrana hygienických zariadení a elektrických spotrebičov.
Výhody:
Vysoký a konštantný prietok, nízky pokles tlaku, odstredivá predfiltrácia s cyklonálnym účinkom, robustnosť a spoľahlivosť, rýchle a ľahké preplachovanie, stála vizuálna kontrola filtru.

Stiahnite si:
Katalóg CINTROPUR domáce použitie - NW 18-25-32
Katalóg CINTROPUR priemyselné použitie - NW 50-62-75
Katalóg CINTROPUR priemyselné použitie - NW 500-650-800
 
   
  Cintropur domáce filtre Priemyselné filtre Náhradné komponenty
Firma Aquafilter® má dlhoročné skúsenosti s produkciou zariadení na filtráciu a úpravu vody. Dokonalá kvalita produktov zaručuje spokojných klientov už viac ako 17 rokov. Filtre, zariadenia na úpravu vody a sanita sa predávajú v 45 krajinách na 4 kontinentoch. Najvyššie technologické štandardy sú neoddeliteľnou súčasťou produkcie predovšetkým preto, že sa týkajú úpravy pitnej vody a následne – zdravia zákazníkov. Výrobné procesy firmy Aquafilter® spĺňajú všetky európske a americké kvalitatívne kritéria.
   
  10" - tlak až 8 barov Filtre Big Blue a Slim Kontrola tlaku v systéme
   
  "Večné" - nerezové filtre Široká ponuka filtrov Chemické náplne
Nenašli ste filter ktorý potrebujete?

Potrebujete ďalšie informácie? Kontaktujte nás e-mailom. 0905 442097.

     
© 2008 - 2015 Simaco - Všetky práva vyhradené
 

Napíšte nám