mobil : 0905 442097
Navštívte náš e-shop

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* * * Garancia najnižšej ceny na trhu! Mínus 3% na konkurenčnú ponuku. * * *

Práčkové filtre
Odstraňujú z privádzanej vody nečistoty z potrubia, čím ochraňujú prítok vody do práčky a rozvody vody v práčke proti zanášaniu. Polyfosfát, ktorý je súčasťou filtra, "obaľuje" soli vápnika a horčíka vo vode, čím strácajú svoju agresívnu účinnosť. Molekuly solí sa neprichytávajú na výhrevné teleso práčky, pričom sa zabraňuje tvorbe a usádzaniu vodného kameňa. Obalenie molekúl vápnika a horčíka polyfosfátom má za následok zmäkčenie vody a tým podstatné zníženie potrebného množstva aviváže, pracích a zmäkčovacích prostriedkov pri praní. Prádlo je mäkké a farebne stále. Pracie prostriedky dávkujeme podľa návodu výrobcu v množstve doporučenom pre mäkkú vodu. Výrobca uvádza priemernú životnosť filtra pri praní 2x do týždňa 3 mesiace. Naša skúsenosť je 5-6 mesiacov. Toto je ovplyvnené celkovou tvrdosťou privádzanej vody.
Kvalitný, viacnásobne použiteľný práčkový filter USTM.
Používaním práčkového filtra, šetríte pracie a avivážne prostriedky o viac ako tretinu, šetríte práčku, elektrickú energiu a životné prostredie. Prádlo je mäkké a nadýchané, lepšie sa žehlí a voní. Investícia do práčkového filtra je rýchlo späť a pri praní viac krát do týždňa je úspora desiatok eur ročne pri vysokej kvalite prania.
 
Náhradný polyfosfát do práčkového filtra.
Montáž práčkového filtra:
Je jednoduchá a zvládne ju aj priemerne zručný amatér. Filter montujeme na rozvod vody, odkiaľ je pripojená hadica prítoku vody do práčky. Súčasťou balenia je návod na montáž. Doporučujem dať pozor pri nasadzovaní na závit, správne nasadený filter ide ľahko, žiadnu hrubú silu netreba.
 
Montáž práčkového filtra.
 
Potrebujete ďalšie informácie? Kontaktujte nás e-mailom. 0905 442097.

 

 

© 2008 - 2018 Simaco Slovakia s.r.o. - Všetky práva vyhradené
 

Napíšte nám